0
0,00 
Mini Wózek
  • Pusty wózek

    W koszyku nie ma produktów.

reklamygdynia.pl

kreatywnie skuteczni

We wszystkim, co robimy, kierujemy się przede wszystkim skutecznością naszych reklam. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego że każdy klient który dzięki naszej reklamie osiągnie swój cel i zarobi na pewno wróci po więcej.

Realizujemy działania marketingowe, które mają sens. Często najpierw pytamy o cel następnie go przedstawiamy w racjonalny sposób poparty argumentami.

Nasza praca to duża odpowiedzialność często zależna od wielu czynników. Wiemy jednak że jeśli dzięki nam zarobisz wrócisz po więcej !

Sprawdź nasze portfolio:

14
lat w branży
2289
zadowolonych klientów
15597
Zrealizowanych Projektów
35892
Przebytych kilometrów

Jak działamy?

Aby współpraca przebiegała szybko i pomyślnie, działamy według sprawdzonego procesu, który zabezpieczy nas oraz naszych klientów przed niepotrzebnymi błędami oraz niedomówieniami.

01
Informacje oraz wytyczne

Wyślij wszystkie potrzebne informacje dotyczące zamówienia oraz wytyczne. Pamiętaj o wymiarach, ilościach oraz celu jaki chcesz osiągnąć.
email: kontakt@reklamygdynia.pl

02
Wycena

Po otrzymaniu wszystkich informacji i analizie przedstawiamy Państwu wycenę oraz plan realizacji projektu z realnym terminem.

03
Płatność

W przypadku produktów na stronie płatność odbywa się natychmiast po złożeniu zamówienia. W przypadku reklam zewnętrznych, projektów czy oklejaniu pojazdu. Zabezpieczamy się zaliczką 50% przez zamówieniem następnie 50% po zamówieniu.

Współpracujemy z