Jak wiele pracy potrzeba aby stworzyć coś naprawdę interesującego w dzisiejszym świecie wie tylko ten kto poświęcił każda wolną chwilę, dostępne moce przeliczeniowe w głowie i wiele więcej aby to ukończyć. Piszę ten wpis jako właściciel działalności gospodarczej w Polsce, który stara się wyjść ze strefy komfortu, przelać swoje pomysły wiedzę i inne ciekawe kreatywne rzeczy zalegające w głowie właśnie tutaj. Pierwszym i tak naprawdę największym problemem jest opisanie w racjonalny i zrozumiały dla czytelnika sposób wszystkiego co jestem w stanie zaoferować.

Wiedza, pomysły i proste rozwiązania trudnych rzeczy postaram się przedstawić ludziom/przedsiębiorcom w prostu sposób.

Przykładowo: Jak uzyskać efekt logotypu w formie LAVY
Plik do pobrania tutaj tylko dla użytkowników PREMIUM. Tutaj: FREEPIK LAVA
Dla kogoś kto nie robi tego na co dzień mogłoby się wydawać ultra trudne. Jednak prawda jest taka że wystarczy Photoshop parę kliknięć i gotowe. Wystarczy w pliku „YOUR TEXT HERE”(dodatkowa warstwa) podmienić grafikę/logo/napis i zapisać. W pierwotnym pliku pojawi się nasza grafika w takim efekcie. Co z tym zrobimy dalej to już zależy tylko i wyłącznie od naszej inwencji twórczej.

Pisząc ten wpis: zaplanowałem sobie jeszcze sporo pracy nad stroną która nie jest jeszcze gotowa. Pozostaje do zrobienia masa rzeczy. Założenie jest proste aby do końca roku odpalić ten projekt.

Najważniejsze na chwile obecną jest wprowadzenie wszystkim produktów które robię a uwierzcie mi jest tego masa. Przez ponad 14 lat wzbraniałem się i nie robiłem tego bo po co. Przyjdzie klient kreatywnie skutecznie zaproponuje mu to czego potrzebuje aby poprawnie wykonać zadanie i wrócę do strefy komfortu. Niestety w ten sposób sukcesu się nie osiągnie ;/

Miejmy nadzieje że po odpaleniu strony www ktoś w tym ja wróci do tego jeszcze. A kolejny post pojawi się wkrótce!